-Erkki, paha poiss, lykkas mind sygavasse vette
-Naeru, pisaraid ja p6nevust kuhjaga

V6ISTLUSED

Sprint:
On ikka våga valus saada vastu sååri kui oled millekski terve aasta valmistunud ja suudad raja l6pus teha sellise vea, et mitte kuidagi end finaali vålja ei venita.
-Enam kogeda ei taha.
Finaal- lipuke kåes, lehvitasin Annikale

Lyhirada:
Eeljooks ehk mu MMi k6ige parem jooks?? Våhemalt k6ige paremini håålestatud ja sellise suhtumise eest teenisin ka finaalikoha vålja.
Finaal- teate isegi kui raske on Pariisi metsas selles rohelises reljeefipesas end paika pann kui kord eksinud juba oled. Nii ta låks.. yke kyngaste ja kåndude kuni jåi pidama 29ndal kohal.
6nneks suutis Merike ja ka Olle oma tulemusega (10.koht) heameelt tekitada.

Pikk rada:
Eeljooks- mina- loll nagu vasikas. Kas poleks olnud lihtsam korralikult kaarti lugeda??? Aga finaalikoht tuli ikka, mis siis et viimasena (kusjuures oma veniva l6pusirgega kaotasin 2 kohta).
Finaal- au startida nr 1 rinnanumbriga, joosta uhkes yksinduses terve raja, oodata millal terve kamp tagant sisse jookseb ja siis møøda minust, m6lgutada katkestamism6tteid... sest see OLI NII raske! ja palv. saada palju 6nnesoove ja yllatusi, terve påev :)))))

Teade:
Kolmas vahetus. Lootsin et saab rahulikult joosta. Ei saanud. Oli vaja v6idelda kohtade pårast 10-14. Aga see on våga raske kui jalad ei jookse enam. 12 tuli åra.

Kahjuks jåi fyysiline vorm juulikuusse, ning oli suht madal seis.